Kurz automatické kresby - videa zdarma

Proč byste se měli učit automatickou/intuitivní kresbu?

Pochopíte život. Dostanete odpovědi na své otázky. Budete se lépe rozhodovat. Porozumíte příčinám všech dějů.

A to není vše. Vaše osobní energie se změní, vyladí, uklidní, zharmonizuje. Jednotlivé složky vašeho energetického systému se sjednotí a tím se dostanete blíž ke sjednocení s božským řádem. Jakmile k tomu dojde, život plyne hladce. Proto byste měli zpozornět, když se něco zadrhává a věnovat úsilí k nastolení harmonie. Každý člověk ovlivňuje své energie prostřednictvím emocí a myšlenek nahodile - vy se můžete naučit upravovat svůj energetický systém vědomě. Zjistíte, že nejste jen tělo a mysl, ale informační soubor, který lze změnit.

Technika automatického kreslení se nejvíce hodí k rozboru a diagnostice energií – takto jsem ji začala používat i já. Když jsem kdysi začala praktikovat techniky reiki, chtěla jsem vědět, zda mé ruce opravdu působí léčivě. Byla jsem zvědavá, jak vypadá má energie před relaxací a po ní. Chtěla jsem vědět, jak vypadá energie bolavého a zdravého místa na těle. Chtěla jsem vědět, jak vypadá energie, která proudí ode mě k partnerovi a zpět, zda se opravdu milujeme. Jak vypadá láska a jak hněv. Jak vypadá aura. Námětů byly tisíce. A pak jsem se začala ptát proč? Kde se to vzalo? Odkud pramení ta hnusná energie, která mě zraňuje a způsobuje problémy? A odtud byl jen krůček k tomu, abych se zeptala: co s tím udělat?

Příklady různých typů energií

Výsledná kresba po rozboru a harmonizaci

Tak vznikly 3kroky, které dělám vždy:

Nejdříve kreslím jak energie vypadá = STAV  (kreslím zásadně modrou propiskou) 

Pak zjišťuji odkud se vzala = PŘÍČINU  (hledám v mentálních, emočních a karmických vzorcích)

Nakonec vše harmonizuji = ZMĚNU   (provádím pomocí kresby červenou propiskou a určitých formulací)

Lekce 1.

Co je automatické kreslení, jak zobrazit různé formy energií , jak začít...

DOPORUČENÍ

- Trénujte uvolnění a zklidnění mysli. Využijte chvilek, kdy lelkujete – tehdy je váš rozum v útlumu a brána do podvědomí otevřená.

- Kreslete svou energii jakoukoliv formou v různých situacích a časech. Postupujte od celku k detailu. Ke stejné situaci nakreslete celkový stav, stav těla a mysli, stav částí těla apod.

- Kreslete také, jak vypadá vaše vzájemná výměna energií s různými osobami, popř. se stejnou osobou v různých situacích.

 - Vnímejte při tom své pocity. Pište si ke kresbám čas, datum a zadání, popř. pocity. Tak si vytvoříte vlastní škálu obrazů energií.

Lekce 2.

Vyčmrkávací metoda, zásady automatického kreslení a etika, celková osobní harmonizace...

DOPORUČENÍ

- Zbavujte se svých strachů, zábran a bloků metodou čmrkání. Může se stát, že se spolu s pláčem uvolní dlouho potlačované emoce. Zaměřte se na všechny nepříjemné vzpomínky spojené s kreslením. Nebo na strach spojený s odhalováním tajemna.

- Pokud jste předělaní leváci, používejte ke kreslení tu ruku, která sáhne po tužce spontánně.

- Harmonizujte kresby pomocí mých symbolů. Ty používejte také k celkovému zlepšení své kondice, k ochraně a harmonizaci vztahů. A i když žádnou energii nenakreslíte, používejte rovnou můj harmonizační postup.

"Jenže já nemám žádné zvláštní schopnosti a neumím kreslit "

Většina lidí si myslí, že nemají žádné zvláštní schopnosti. Nevěří své intuici ani svým schopnostem pracovat s energiemi. Přitom to dělají každý den. Mění své energie jen tím, že na něco myslí, představují si, vzpomínají, přejí si...
Žijí podle svých zkušeností a přesvědčení. Nasbírali je v životě buď sami, nebo je dostali darem od rodičů. Nehledě na zkušenosti duše z předchozích životů. Jenže kdo to má změnit, když ne vy sami? Kdo zná sám sebe nejlépe a ví po čem touží? Automatická kresba vám umožní jít životem svobodněji a prožívat ho vědomě. 

Nemusíte umět kreslit,
abyste dokázali tohle:

Takto vypadá výsledný obrázek
po analýze a změně.

Předpokladem pro úspěšnou diagnostiku pomocí automatické kresby je spl­nění několika málo zásad, které by neměly být žádnou překážkou.

  • První z nich je rozhodnutí: ano, chci kreslit, mám dostatek schopností stejně jako ti, co už za­čali. Tímto rozhodnutím otevíráme cestu k naučení se čehokoliv. Na začátku musí být přání umět a důvěra v sebe, že na to mám. I když se to nemusí podařit hned, po čase se tyto schopnosti určitě rozvinou
  • Druhou podmínkou je vytvoření klidného prostředí bez rušivých vlivů, uklidnění vlastní mysli a propojení se svým vyšším Já. Často k tomu stačí hluboké nadech­nutí a vydechnutí několikrát za sebou a vyslovení věty: „Já a moje vyšší Já jsme jedno – jsem připraven/připravena přijímat pravdivé informace.“
  • Třetí zásada je jasné formulování zadání – jednoduše řečeno: kdo, co a kdy. Například nakresli mi energii kolena mé babičky včera večer, když ji tak moc bo­lelo, a pro srovnání, jak totéž koleno vypadá teď.

Máte potřebu dál rozvíjet své schopnosti s automatickou kresbou a hledáte inspiraci? Pokračujte nejlépe se základním kurzem.

Základní kurz zahrnuje moji originální diagnostickou metodu, díky které dostanete informace o všech oblastech energetického systému - celkovém stavu energie, čakrách a auře. Na ně pak navazují další kroky.

V eshopu si můžete vybrat kurzy jednotlivě i ve zvýhodněných balíčcích, nebo dokoupit knihy.

Celý můj systém rozboru energií pohromadě. Celková energie, čakry, vrstvy aury, pomocné dotazování... Nedílnou součástí je meditace, která prohloubí vaši schopnost napojit se na informace.

Jak zobrazit tělesné neduhy několika různými způsoby. Základní energetické souvislosti z hlediska čínské medicíny a feng-shui... Nedílnou součástí jsou materiály ke stažení.

Co v mých knihách nenajdete, aneb co se dá vyčíst z kresby vibrací ve vztahu k sobě, druhým nebo nemoci. Jiný způsob kreslení vám rozšíří vaše celkové vnímání světa a práce s energií.

Vše co učím, je v podstatě bílá magie, tedy vědomá práce s energiemi s dobrými úmysly. Jak se ale chránit před tou černou? Na co se zaměřit? Kde ji v energetickém systému najít? Vhodné pro ty, co již pracují s karmou.