Kurz automatické kresby - videa zdarma

Proč by ste se měli učit automatickou/intuitivní kresbu? 
Pochopíte život. Dostanete odpovědi na své otázky. Budete se lépe rozhodovat. Porozumíte příčinám všech dějů.

A to není vše. Vaše osobní energie se změní, vyladí, uklidní, zharmonizuje. Jednotlivé složky vašeho energetického systému se sjednotí a tím se dostanete blíž ke sjednocení s božským řádem. Jakmile k tomu dojde, život plyne hladce. Proto byste měli zpozornět, když se něco zadrhává a věnovat úsilí k nastolení harmonie. Každý člověk ovlivňuje své energie prostřednictvím emocí a myšlenek nahodile - vy se můžete naučit upravovat svůj energetický systém vědomě.

Technika automatického kreslení se nejvíce hodí k rozboru a diagnostice energií – takto jsem ji začala používat i já. Když jsem kdysi začala praktikovat techniky reiki, chtěla jsem vědět, zda mé ruce opravdu působí léčivě. Byla jsem zvědavá, jak vypadá má energie před relaxací a po ní. Chtěla jsem vědět, jak vypadá energie bolavého a zdravého místa na těle. Chtěla jsem vědět, jak vypadá energie, která proudí ode mě k partnerovi a zpět, zda se opravdu milujeme. Jak vypadá láska a jak hněv. Jak vypadá aura. Námětů byly tisíce. A pak jsem se začala ptát proč? Kde se to vzalo? Odkud pramení ta hnusná energie, která mě zraňuje a způsobuje problémy? A odtud byl jen krůček k tomu, abych se zeptala: co s tím udělat?

Příklady různých typů energií

Výsledná kresba po rozboru a harmonizaci

Tak vznikly 3kroky, které dělám vždy:

Nejdříve kreslím jak energie vypadá = STAV  (kreslím zásadně modrou propiskou) 

Pak zjišťuji odkud se vzala = PŘÍČINU  (hledám v mentálních, emočních a karmických vzorcích)

Nakonec vše harmonizuji = ZMĚNU   (provádím pomocí kresby červenou propiskou a určitých formulací)

Lekce 1.

Co je automatické kreslení, jak zobrazit různé formy energií , jak začít...

DOPORUČENÍ

- Trénujte uvolnění a zklidnění mysli. Využijte chvilek, kdy lelkujete – tehdy je váš rozum v útlumu a brána do podvědomí otevřená.

- Kreslete svou energii jakoukoliv formou v různých situacích a časech. Postupujte od celku k detailu. Ke stejné situaci nakreslete celkový stav, stav těla a mysli, stav částí těla apod.

- Kreslete také, jak vypadá vaše vzájemná výměna energií s různými osobami, popř. se stejnou osobou v různých situacích.

 - Vnímejte při tom své pocity. Pište si ke kresbám čas, datum a zadání, popř. pocity. Tak si vytvoříte vlastní škálu obrazů energií.

Lekce 2.

Vyčmrkávací metoda, zásady automatického kreslení a etika, celková osobní harmonizace...

DOPORUČENÍ

- Zbavujte se svých strachů, zábran a bloků metodou čmrkání. Může se stát, že se spolu s pláčem uvolní dlouho potlačované emoce. Zaměřte se na všechny nepříjemné vzpomínky spojené s kreslením. Nebo na strach spojený s odhalováním tajemna.

- Pokud jste předělaní leváci, používejte ke kreslení tu ruku, která sáhne po tužce spontánně.

- Harmonizujte kresby pomocí mých symbolů. Ty používejte také k celkovému zlepšení své kondice, k ochraně a harmonizaci vztahů. A i když žádnou energii nenakreslíte, používejte rovnou můj harmonizační postup.