Moje knihy

Svět je kouzelná hra energií 1.-3. díl
Vesmír v mé hlavě

Nejnovější:    "Vesmír v mé hlavě"

Říká se, že vědomosti předané formou příběhu mají významnější dopad na čtěnáře, než holá fakta. Dlouhá léta jsem vnitřně cítila, že mám napsat další knihu o automatické kresbě, tentokrát inspirovanou mým životem. Dokonce jsem jednu napsala, ale nevydala. Neměla tu energii, kterou jsem chtěla předat čtenářům. Text mé nové knihy vznikal dva roky. Impulsy přicházely ve vlnách spolu se vzpomínkami na všechny události. Texty se mi často líhly v hlavě jako hotové pasáže již od noci a hned ráno jsem je běžela zaznamenat. Jakmile jsem začala popisovat všechny události, vynořily se mi z nitra všechny pocity, které jsem tehdy prožívala, a tak se mi psaní stalo zároveň terapií. Předpokládám, že sdílené příběhy ve vás vyvolají emoce rovněž, a dají vám možnost vyrovnat se s vlastními staršími prožitky. Neboť text zahrnuje i věty o transformaci a odpuštění, které jsou součástí mých terapií. Nahlédnete zároveň do mého způsobu uvažování, který je důležitý pro dobrou práci s energiemi. A v neposlední řadě pochopíte na příběhu Luisy, jak se z naprosto nevědomého člověka může stát terapeut využívající hluboký vhled a komunikaci se spirituálním světem, aby pomohl ostatním hledajícím.

Přečetl jsem pro mě fascinující knihu Aleny Vychodilové Vesmír v mé hlavě a to mě tak inspirovalo, že jsem si znovu pročetl její předcházející knihy o automatické kresbě a po delší době jsem začal malovat a mám z toho velmi dobrý pocit.
Standa R.
...byla to po dlouhé době kniha, která se mnou dokonale rezonovala. Kniha popisuje čtivě život ženy a já jsem se tam ve spoustě situací našla. To mi pomohlo se podívat na můj život zase z jiného pohledu a jsem za to vděčná. Knížku jsem přečetla opakovaně a vždy mi to odkrylo něco nového.
Petra Ch.
Hlavní hrdinka Luisa provází postupně čtenáře svým duchovním vývojem a sdílí velmi cenné a osobní zkušenosti, praktické návody a rady. V mnohém jsem se jako terapeutka našla. Kniha je čtivým pokračováním předešlých knih a je v ní mnohokrát uvedeno, jak kresbu aplikovat v běžném denním životě.
Eva Š.
Alenku znám už dlouhé roky a mnohokrát mi pomohla se posunout v mém žití dál. Knížku jsem přečetla téměř jedním dechem. Je napsaná velice čtivě a otevřeně, vtahuje do děje a v ní probíhajících procesů a přitom zajímavou formou odkrývá Alenčino "pojetí" automatické kresby. Rozhodně doporučuji! Jak knížku, tak její autorku jako terapeutku.
Magdalena Sia

Svět je kouzelná hra energií 1.- 3. díl

 Od chvíle, co se mi začínaly otevírat kanály pro komunikaci se svým vyšším já, s dalšími bytostmi a našla jsem cestu k univerzální pravdě, zaznamenávala jsem si pro mě tolik objevné a krásné myšlenky. Cítila jsem, že všechno potvrzuje mé nejniternější pocity a že se nemám bát otevřít lásce a veřejně se k tomu přiznat. Kniha vznikla z hluboké potřeby sdílet laskavé a pravdivé myšlenky a zároveň ukázat, jak lze zobrazit život jako energetické procesy, které denně prožíváme.

Přirozeným vývojem jsem se stala terapeutkou a šiřitelkou metody, která sice vychází z automatické kresby, ale dokáže ovlivnit všechny oblasti života spolu se změnou myšlení. V té době jsem začala provádět rozbor energií systematicky a tento systém je v knize popsán. Zároveň je doplněn dalšími inspirujícími myšlenkami, které ke mně přicházely přímo, nebo přes jiné autory.

Původně jsem měla v plánu napsat jednoduchý manuál pro účastníky kurzů, který by jim blíže ukázal postupy rozboru a práce s energiemi. Něco jako kuchařku. Nemohla jsem však vynechat témata, s nimiž se setkávám nejčastěji, takže se kniha rozrostla o řadu textů, které mají ukázat vzájemné souvislosti mezi tím, co je uvnitř lidského nitra a jak se toto nitro projevuje venku v běžném životě.

Mám pocit, že právě tuhle knihu jsem si právě teď potřebovala přečíst. Mluví mi z duše.. Možná proto, že je taková "lidská", když ji čtu, připadá mi, že moudrost, která z ní ke mně promlouvá, je mi velmi srozumitelná a blízká.
Jana Š.
Ta kniha je v psaném textu mnohem hlubší, takže ji nyní musím číst jako Bibli, po jednotlivých větách a stále se k nim vracet. Ty věty mě pak katapultují do mého vlastního neprobádaného prostoru, s kterým se musím obeznámit. Z toho důvodu postupuji velmi pomalu a rozumím tomu, že to tak má být.
Miroslav T.
Každý den jsem znovu fascinována četbou Vaší knihy. Je v ní všechno, co jsem postupně zjišťovala z různých knih, kurzů a vlastních zkušeností. Jen se zatím trochu obávám pustit se do praxe, jsem jen teoretik.
Petra Z.