Rozbor energií automatickou kresbou

Diagnostika energií pomocí automatické kresby je důležitou pomůckou mnoha léčitelů

Technika automatického kreslení se nejvíce hodí k rozboru a diagnostice energií – takto jsem ji začala používat i já. Když jsem kdysi začala praktikovat techniky reiki, chtěla jsem vědět, zda mé ruce opravdu působí léčivě. Byla jsem zvědavá, jak vypadá má energie před relaxací a po ní. Chtěla jsem vědět, jak vypadá energie bolavého a zdravého místa na těle. Chtěla jsem vědět, jak vypadá energie, která proudí ode mě k partnerovi a zpět, zda se opravdu milujeme. Jak vypadá láska a jak hněv. Jak vypadá aura. Námětů byly tisíce. A pak jsem se začala ptát proč? Kde se to vzalo? Odkud pramení ta hnusná energie, která mě zraňuje a způsobuje problémy? A odtud byl jen krůček k tomu, abych se zeptala: co s tím udělat?

Příklady různých typů energií

Tak vznikly 3kroky, které dělám vždy:

 

Nejdříve kreslím jak energie vypadá

Pak zjišťuji odkud se vzala

Nakonec vše harmonizuji

STAV               kreslím zásadně modrou propiskou
PŘÍČINU         hledám v mentálních, emočních a karmických vzorcích
ZMĚNU          provádím pomocí kresby červenou propiskou a určitých formulací

Osobní terapie

probíhá při osobním setkání nebo na dálku formou videohovoru

Rozbor energií automatickou kresbou je součástí mé terapie, která většinou trvá 1,5 hodiny. Osobní terapie však není jen o automatické kresbě. Ta mi slouží pouze k zobrazení energií ve vás nebo ve vztazích, v problémech, které řešíte, v traumatických událostech minulosti. Na spoustu věcí se vás musím zeptat, neboť přesná formulace problému je klíčem k úspěchu následné transformace energií. K ní sice používám harmonizační kresby, ale proces, který probíhá, závisí na mých schopnostech kvalitu energií změnit a vyvolat ve vás očistný proces. Proto nerada pracuji pozdě odpoledne a večer, neboť má pozornost slábne a nemusela bych se plně na vaše energetické pole napojit.

adresa osobního setkání:
Krapkova 24, Olomouc

videohovor:
Messenger nebo Whatsapp

nezapomeňte připojit číslo telefonu

žádost o osobní terapii mi prosím posílejte na email
alena@automaticky.cz

obvyklá cena 1499,- Kč

platí se po skončení terapie hotově nebo přes e-shop na účet č. 2400964801/2010

Jak terapie probíhá

Vy mi povykládáte, co vás trápí, já nakreslím rozbor energií podle svého vlastního systému, který vysvětluji v knihách i na kurzech. Objasním, kde vidím problémy a postupně je budeme více zkoumat. Poté dojte k transformaci energií a odpouštění s vaší účastí.

Rozbor je vždy zaměřen na konkrétní téma, proto se může stav energií při jiném tématu lišit. Vždy se však ukáže vše, co potřebujete v dané chvíli pochopit a zpracovat. Terapie částečně nahrazuje jiné druhy metod jako je regrese nebo rodinné konstelace, i když je postup jiný.

Terapie většinou trvá 1,5 hodiny, cena je tedy 1000Kč/hod. Při druhé návštěvě je cena obvykle nižší, dle situace a rozsahu rozboru.

O pomoc často žádám bytosti světla, někdy i pomocníky z říše zvířat. Používám i Bachovy květové esence nebo přímé působení energií rukou.

Paní Vychodilova, ještě jednou dekuji za to včerejší pročistění. Opravdu to na sobě cítím - jako kdyby lehčeji, jako kdyby mi sundal někdo batoh ze zad. Je to neuvěřitelné.
Hanka
Paní Alenko, Vaše pro mě nové informace ještě doznívají...máte moje sympatie...a je možné, že se na Vás opět časem obrátím...moc mě potěšilo, jak jste vzala na dočištění ty andělské karty...za Vaši pomoc mnohonásobně děkuji.
Lucie

Podstata mé terapie spočívá v energetické léčbě. Automatická kresba je pro mě nástrojem, jak energie „vidět“. Mám k tomu ustálený postup, který vysvětluji v mých knihách a kurzech. Cílem terapie je transformace negativních energií v pozitivní. K tomu používám tři nástroje:

- kresbu červenou propiskou překreslující nežádoucí formy energií v harmonické
- stále stejné formulace o transformaci a odpuštění
- energii proudící z rukou přes kresbu do vás.

Změna energií je dlouhodobější proces a nelze odhadnout, jaké výsledky se dostaví krátce po terapii. Může se dokonce stát, že se dočasně něco v životě zhorší, nebo dojde konečně ke konfliktu, který pročistí vzájemné vztahy.

Se zdravotními problémy je nutno se k terapii vracet opakovaně. Harmonizace energií by se měla využívat k tomu, aby nemoci vůbec nenastaly. Pokud je nemoc již rozvinutá, došlo k fyzickým změnám tkání a užíváte řadu léků, pak je návrat do stavu zdraví náročný a někdy i nemožný. Vše záleží na vašem úsilí a na programu duše. Vždy je však pochopení a zpracování příčin nemoci automatickou kresbou důležité pro zlepšení celkového stavu.