AUTOMATICKÁ KRESBA A JEJÍ VÝZNAM

 

 

 

 

 

 

Alena Vychodilová, autorka 3-dílné série knih "Svět je kouzelná hra energií"

VSTUPTE SE MNOU DO SVĚTA ENERGIÍ A NAUČTE SE S NIMI PRACOVAT

 

Automatická kresba je úžasný nástroj pro rozbor a uzdravení jakékoliv situace, protože vše ve vesmíru se dá zobrazit jako určitá forma energie

 

 

 

 

Naučte se ji nově
v mém online kurzu

 

Úplně všechno ve vesmíru je zdrojem i projevem energie. Ta se neustále mění a v jejím proudu prožíváme celý svůj život. Automatická kresba slouží ke znázornění těchto energií, různých stavů a pocitů, k diagnostice energií těla, mezilidských vztahů, k určení patogenních zón a energií místa..., prostě k čemu chcete. Můžete kreslit jednou barvou nebo vícebarevně. Každý tvar, velikost, sytost kresby a její barva mají svůj význam. Důležité je, abyste uměli svou kresbu interpretovat a následně situaci zharmonizovat.

Vše má svůj význam, i automatická kresba

K tomu, abyste kreslili automaticky (vaše ruka kreslí jakoby sama), potřebujete být v určitém naladění. Ten kdo pracuje např. s kyvadlem, by měl snadno zvládnout i automatickou kresbu podle návodů. Ty najdete ve 3 dílech mé knihy "Svět je kouzelná hra energií".

Natočila jsem pro vás také videokurz automatické kresby.

 

Jeden z diagnostických obrazů energií, jehož význam pochopíte v kurzu

Hledáte účinnou metodu, jak zlepšit své energie? Nevěříte si moc v rozboru? Použijte mé postupy přímo. Zjednodušenou formu kresby využijte ihned k nápravě a harmonizaci energií. Moje symboly lásky a určité formulace jsou účinnými nástroji na duchovní cestě a ke změně života. Vše zvládnou úplní začátečníci. Kresba se používá vědomě bez nějakého rozboru a nemusíte být v žádném zvláštním naladění.

Stáhněte si návod ke své harmonizaci zdarma >>>

MOJE KNIHY

Chcete vědět víc o příčinách problémů? Napsala jsem už 3 díly knihy„Svět je kouzelná hra energií“. Dozvíte se nejen jak používat automatickou kresbu, ale i mnoho dalších informací, jak život skutečně funguje, co spouští životní krize, konflikty a zdravotní problémy. Nedílnou součástí jsou i návody k jejich odstranění.

Nejnovější ohlas na knihy od čtenářky Pavly:

Vážená paní Vychodilová,
mám krásný nutkavý okamžitý pocit Vám napsat, že Vám velmi děkuji za Vaše knihy! Jsou genialní a obrovský dar!
Minulý týden jsem náhodou na internetu viděla Vaše automatické kresby, uvědomila jsem si, že jsem tak celé dětství kreslila i já a okamžitě si knihy koupila. Při dětech nemám moc času na čtení, jsem teprve na 49. straně prvního dílu, ale snad od třetí strany mám chuť Vám napsat, jak je to vše přehledné, přesné, jasné a srozumitelné, jak vše cítím stejně, jen jsem si to nikdy nedokázala tak jednoduše,  a trefně představit a celé to prostě zapadá. Četla jsem dosud za život nejen ve škole mnoho skript, ale tato jsou pro mě dosud nejlepší. Protože toto prostě "skripta" jsou a plným přítomným uvědoměním si podstaty a řízením se zakony energie se proste žije nám všem lépe a můžeme tak vědomě společně realizovat boži plán! Jste krásně napojená. A já děkuji, že jsem Vás našla. Přeji Vám radostné dny. Pavla

Automatická kresba mi hodně obohatila a ulehčila život. Sama ji velmi ráda používám k diagnostice, odrušení negace i k harmonizaci čaker a aury. Alenka uchopila tuto metodu dokonale a praxí ji dovedla k mnoha kurzům a knihám, které napsala. Mohu setkání s ní vřele doporučit. Její semináře jsou velmi profesionální, s citlivým přístupem.
Markéta, sdělení andělů, výklad karetangelsmarketa@gmail.com
S Alenkou jsem se seznámil před několika lety na jednom z jejích seminářů věnovaných automatické kresbě. Po absolvování semináře a několika osobních konzultacích jsem tuto metodu zařadil do své praxe alternativního lékaře. Stálým zdrojem inspirace jsou pro mě Alenčiny knížky o automatické kresbě, ze kterých vyzařuje láskyplný pohled na člověka jako takového. Se srdcem na dlani nám v nich předává svoje vědomosti a nezaplatitelné zkušenosti. Vřele Alenku a její léčebné metody doporučuji všem, kteří hledají netradiční pomoc od svých zdravotních problémů.
MUDr. Stanislav Rössler, lékař alternativní medicínywww.biorezonancerossler.cz
Automatickou kresbu jsem se učila u dvou lektorek, každá s ní pracuje jinak. Alenka mě naučila, jak tvořit obrazy s léčivou energií. I když maluji autíčka nebo portréty, vždy vkládám do svého obrazu pozitivní energii, která uzdravuje a vyzařuje do prostoru. Tak pomáhám lidem, i když s nimi nejsem v kontaktu.
Věra Hejdová, malířkawww.oldtimer-art.com