Osobní terapie

 probíhá při osobním setkání nebo na dálku formou videohovoru

adresa osobního setkání: Krapkova 24, Olomouc           videohovor: Messenger nebo Whatsapp

žádost o osobní terapii mi prosím posílejte na email

 

alena@automaticky.cz

nezapomeňte připojit číslo telefonu

Obvyklá cena 1500,- Kč

platí se po skončení terapie hotově nebo přes e-shop na účet č. 2400964801/2010

Jak terapie probíhá

Vy mi povykládáte, co vás trápí, já nakreslím rozbor energií podle svého vlastního systému, který vysvětluji v knihách i na kurzech. Objasním, kde vidím problémy a postupně je budeme více zkoumat. Poté dojte k transformaci energií a odpouštění s vaší účastí.

Rozbor je vždy zaměřen na konkrétní téma, proto se může stav energií při jiném tématu lišit. Vždy se však ukáže vše, co potřebujete v dané chvíli pochopit a zpracovat. Terapie částečně nahrazuje jiné druhy metod jako je regrese nebo rodinné konstelace, i když je postup jiný.

Terapie většinou trvá 1,5 hodiny, cena je tedy 1000Kč/hod. Při druhé návštěvě je cena obvykle nižší, dle situace a rozsahu rozboru.

O pomoc často žádám bytosti světla, někdy i pomocníky z říše zvířat. Používám i Bachovy květové esence nebo přímé působení energií rukou.

Paní Vychodilova, ještě jednou dekuji za to včerejší pročistění. Opravdu to na sobe cítím - jako kdyby lehčeji, jako kdyby mi sundal někdo batoh ze zad. Je to neuvěřitelné.
Hanka
Paní Alenko, Vaše pro mě nové informace ještě doznívají...máte moje sympatie...a je možné, že se na Vás opět časem obrátím...moc mě potěšilo, jak jste vzala na dočištění ty andělské karty...za Vaši pomoc mnohonásobně děkuji.
Lucie

Podstata mé terapie spočívá v energetické léčbě. Automatická kresba je pro mě nástrojem, jak energie „vidět“. Mám k tomu ustálený postup, který vysvětluji v mých knihách a kurzech. Cílem terapie je transformace negativních energií v pozitivní. K tomu používám tři nástroje:

- kresbu červenou propiskou překreslující nežádoucí formy energií v harmonické
- stále stejné formulace o transformaci a odpuštění
- energii proudící z rukou přes kresbu do vás.

Změna energií je dlouhodobější proces a nelze odhadnout, jaké výsledky se dostaví krátce po terapii. Může se dokonce stát, že se dočasně něco v životě zhorší, nebo dojde konečně ke konfliktu, který pročistí vzájemné vztahy.

Se zdravotními problémy je nutno se k terapii vracet opakovaně. Harmonizace energií by se měla využívat k tomu, aby nemoci vůbec nenastaly. Pokud je nemoc již rozvinutá, došlo k fyzickým změnám tkání a užíváte řadu léků, pak je návrat do stavu zdraví náročný a někdy i nemožný. Vše záleží na vašem úsilí a na programu duše. Vždy je však pochopení a zpracování příčin nemoci důležité pro zlepšení celkového stavu.