1198909236822750

AUTOMATICKÁ KRESBA - VÝKLAD

ONLINE KURZ

Staňte se sami sobě učitelem, léčitelem, poradcem i koučem.

Hledáte odpovědi na otázky a stále nepřicházejí? Získejte je sami prostřednictvím mé originální metody.

Naučte se pracovat s automatickou kresbou pomocí video kurzu. Díky 2+8 lekcím zvládnete samostatně měnit k lepšímu vše, co vás v životě trápí.

CO VÁM AUTOMATICKÁ KRESBA A JEJÍ VÝKLAD PŘINESE?

Uvidíte svět v souvislostech

všechno souvisí se vším - jsme vetkáni do sítě vztahů napříč časem i prostorem

Dozvíte se, na co se ptáte a proč se to děje

za vším hledejte něčí zážitky, emoční traumata a tomu odpovídající zkušenosti a závěry

Díky automatické kresbě dokážete zobrazit cokoliv

nezáleží na tématu, vše je určitá forma energie - tělo, mysl i duše, věci a vztahy, pocity i myšlenky

Pomůže vám v rozhodování

jen cesta podporující vás na všech úrovních, je ta správná

Stane se vaším nástrojem změny a lékem na problémy

nejen vědět proč, ale i co s tím dál udělat

Bude z vás lepší člověka

pomůžete nejen sobě, ale i ostatním

Před lety jsem byla plně závislá na informacích od druhých lidí. Ti byli obdařeni nějakou formou jasnovidnosti. Dokázali mi říct, co je příčinou mého problému a poradit, jak to řešit. Vždy jsem se musela někam objednat, čekat několik týdnů a mezitím vznikly nové problémy a otázky. Pak ani vymezený čas nestačil na zodpovězení všeho, co mě zajímalo. Navíc jsem za tuto službu zaplatila dost peněz. Něco se vyřešilo, život pokračoval dál a přinášel další situace a témata. I o těch jsem chtěla vědět víc. 

Stát se nezávislou a soběstačnou mi pomohla automatická kresba. Jste jako já? Chcete umět kdykoli pomoct sobě nebo svým blízkým? Pak je tento kurz určen právě vám.

Automatická kresba je úžasný nástroj pro rozbor a uzdravení jakékoliv situace. Vše ve vesmíru se dá zobrazit jako určitá forma energie. 

Podívejte se, co všechno jsem řešila sama nebo s klienty  >>>

Automatická kresba mi pomohla analyzovat všechna témata a mnohá další. Analýza situace ale není všechno, co můžete dělat s automatickou kresbou. Chcete přece změnu. Vytvoření metody k pochopení celkového obrazu mi trvalo mnoho let. Je rychlá a účinná. Potřebujete jen papír, 2 tužky a odvahu důvěřovat sami sobě. V kurzu se dozvíte mnohem více.

Nejčastější otázky, situace...

  • Vztahy

    - S manželem jsme několik let. Chceme dítě, které stále nepřichází. - Dlouhou dobu jsem rozvedená a nový partner nikde. - S partnerem jsme spolu nějaký rok, chci s ním zůstat, ale začal se mi líbit někdo jiný. - Žijeme společně s manželovou matkou, cítím se jako zajatec, nemůžu o ničem rozhodovat...
  • Práce a peníze

    - Vydělám hodně peněz, ale nic mi nezůstává. Mám dluhy. Nevydělám dost. - Mám práci, ale chtěla bych dělat něco jiného. Mám více variant - pro co se mám rozhodnout? - Kdykoliv začnu nový projekt a zdá se, že přinese uspokojení i peníze... pak přijde najednou něco, co ho zastaví...
  • Zdraví

    - Mám stále bolesti žaludku, ale vyšetření nic neukázalo. - Byla jsem na večírku, nepila jsem moc, ale stále zvracím. - Mám bolesti kloubů, zad, alergii, rýmu, kašel, cysty, angínu, zánět, málo energie....

"Jenže já nemám žádné zvláštní schopnosti a neumím kreslit "

Nemusíte umět kreslit, abyste dokázali tohle >>>

Takto vypadá výsledný obrázek po analýze a změně.

Většina lidí si myslí, že nemají žádné zvláštní schopnosti. Nevěří své intuici ani svým schopnostem pracovat s energiemi. Přitom to dělají každý den. Mění své je tím, že na něco myslí, představují si, vzpomínají, přejí si. Žijí podle zkušeností a přesvědčení. Nasbírali je v životě sami, nebo dostali darem od rodičů. Jejich rozhodnutí řídí také zkušenosti duše z předchozích životů. Ale málokdo si to uvědomuje. Automatická kresba vám umožní prožívat svůj život vědomě. 

Chci se dozvědět se více >>>

KDO PRO VÁS KURZ VYTVOŘIL?

Alena Vychodilová

K automatické kresbě jsem přišla hledáním cesty k uzdravení mých často nemocných dětí. Učila jsem se ji v r. 2000. To jsem již pár let praktikovala reiki, ale nebyla jsem spokojená s tím, co přineslo do mého života. Zdraví se sice zlepšilo, ale zhoršily se vztahy v rodině a vynořily se prastaré problémy, které jsem do té doby neřešila. Pochybovala jsem o sobě, o udělaných krocích. Potřebovala jsem kontrolu. A tu mi dala automatická kresba.

Moje nové poznatky mě nadchly. Zapisovala jsem si je a po čase jsem se rozhodla je zveřejnit. Kniha vydaná s pomocí přátel vyvolala vlnu zájmu o kurz i terapii. Po třech letech intenzivní práce s lidmi, jsem vydala druhou knihu Ta obsahuje i mou originální metodu, jak s automatickou kresbou pracovat. Třetí díl následoval po dalších letech výuky a stálého rozšiřování poznatků.

Propaguji automatickou kresbu proto, že umožňuje lidem zbavit se trápení, uzdravit tělo i vztahy a vytvořit si lepší život. Díky mým zjednodušeným postupům ji může používat kdokoliv. Současně s kresbou vysvětluji i nutnost změny myšlení. Všechny naše problémy mají svůj zdroj v našem nitru, v historii našeho vlastního života, našich předků a v historii naší duše. Práce s automatickou kresbou změnila mě i můj život.

JAKÝ VLIV BUDE MÍT AUTOMATICKÁ KRESBA NA VÁS?

rozvine vaši intuici

prohloubí vaši empatii

získáte nadhled a větší toleranci

začnete lépe chápat sami sebe a svou roli v životě

získáte sebedůvěru a jistotu, že každou situaci můžete ovlivnit

stanete se aktivními tvůrci svého života

Objednejte si celý kurz za 1450,-Kč teď a získejte nejen první 2 díly, ale dalších 8 včetně 2 jedinečných bonusů.