Jak vytvářet  léčivé a harmonizační obrázky

Kreslím bez určení předmětu nebo kompozice. Jako médium provádějící chanelling ducha.... André Masson

Jak na to

Vyberte si výtvarnou techniku, která není moc komplikovaná, je rychlá a snadná ke zvládnutí. Nejlépe pastelky, voskovky, křídy, fixy. Barvy používejte rychleschnoucí. Akvarelové barvy se hodí taky, ale používejte štětec jako byste jím kreslili – spíše suchý.
Všechny pomůcky rozložte kolem papíru, na který budete kreslit. Zklidněte se a zvolte si téma. Např. obrázek k uzdravení vztahu s určitou osobou.
Nechte ruku vybrat barvu a kreslete, dokud se ruka nezastaví. Stále udržujte pozornost v tématu. Pokračujte s dalšími barvami, dokud nemáte pocit, že je obrázek hotový.

Tři  důležité zásady:

  • Pracujte v tichu, protože každá hudba má určitou energetickou vibraci a může vás z tématu odvádět – mozek reaguje na zvukové vibrace velmi rychle a vaše mysl se musí víc namáhat, aby zůstala svou pozorností ve vibraci, kterou chcete dostat do kresby na papír. Čím lepší soustředění, tím intenzivnější výsledek.
  • Pokud se potřebujete projít, zopakujte po přerušení zklidnění a koncentraci na téma. Během přerušení se snažte co nejvíce zůstat v předchozím naladění.
  • Když chcete zobrazit energii neviditelných bytostí, např. andělů, nejdříve se s nimi spojte a požádejte o dovolení je zobrazit. Zároveň je požádejte o pomoc a spolupráci, aby se jejich energie otiskla do vašeho díla co nejlépe. Na závěr jim poděkujte
Léčivá síla křišťálu
Energie archanděla Michaela
Energie archanděla Haniela