AURU SICE NEVIDÍM, ALE DOKÁŽU SI JI NAKRESLIT

Auru sice nevidím, ale dokážu si ji nakreslit

Vidění aury – začátky byly těžké

Moje první setkání s léčiteli, alternativními způsoby léčení a reiki bylo provázeno velkou nejistotou, protože se neustále mluvilo o životní energii, čakrách, auře a dalších dosud neznámých pojmech. Najednou jsem byla vtažena do nového světa nejen pojmů, ale hlavně neznámých schopností, nad kterými jsem občas žasla, ale o kterých jsem taky někdy pochybovala. Často jsem vyslechla, že mám některé čakry zavřené, nebo že mám šedé fleky v auře a vůbec jsem nevěděla, co s tím. Taky jsem chtěla být jasno-vidná, tak jsem trénovala vidění aury, práci s kyvadlem, učila jsem se proutkařit, ale nic z toho mě neuspokojovalo. Vidět světlejší obrys energie kolem těla nebylo to, co jsem si pod pojmem aura představovala, kyvadlo reagovalo tak, jak jsem chtěla – nedokázala jsem vypnout svou vůli, pružina mi jakž takž odpovídala, ale ne na věci, které mě zajímaly (v geologickém zlomu nenajdete důvod svých vztahových problémů) a tak jsem dlouho tápala v tom, co se se mnou vlastně děje. Po několika zasvěceních reiki jsem procházela velkou transformací a měla jsem pocit, že je vše horší než dřív a já nevěděla jak s tím naložit. Pochybovala jsem o svých schopnostech pracovat s energií i o všech doporučeních a metodách.

Pomoc = automatická kresba

rozbor automatickou kresbou

Hledala jsem proto pomoc a vysvětlení u těch, kteří byli obdařeni schopnostmi cítit a vidět auru a energie, otestovat čakry, najít energetické bloky a odstranit je. Postupně jsem poznávala různé metody práce a jedna z nich mě zaujala natolik, že se stala mým nepostradatelným pomocníkem. Byla to automatická kresba. V té době poměrně neznámá forma zobrazení energií, kterou léčitelka Marcela používala k zobrazení čaker a celkové energie s napojením na zdroje. Po jednom kurzu, kde jsme se seznámili i se základy automatického kreslení, jsem ji začala napodobovat. Kreslila jsem si hlavně čakry a zjistila jsem, že se neustále mění. Že energie neustále pulsuje a reaguje na vnější události i vnitřní procesy. Chtěla jsem vědět proč to tak je a začala jsem experimentovat. Postupně jsem se dostala k dalším úrovním energií člověka. Aura, nebo spíše aurická těla, se stala pro mě zdrojem obrovského množství jemnohmotných informací nejen o současném člověku, ale i o jeho hluboké minulosti.

Auru si teď kreslím

Vidět jak vypadají energie člověka, jeho aura i vztahy s druhými lidmi, bylo úžasné. Nacházela jsem hluboké příčinné souvislosti mezi tím, co se děje teď a tím, co si člověk přinesl z minulosti. Poznat tyto jevy mi však nestačilo. Chtěla jsem je změnit. Protože skutečným důvodem kreslení aury a energií byla velká nespokojenost s tím, co se mi v životě dělo. Konflikty, nemoci, problémy. Místo, abych prožívala radost ze života, tak jsem se trápila. Trvalo pár let, než jsem vytvořila velice efektivní systém, jak nakreslit stav energií a následně jej zharmonizovat. Používám k tomu různé mentální techniky a ty kombinuji s kresbou. Bez nákresu auru ani jiné energie nevidím.

Mám systém a metodu jak zlepšit cokoliv v životě

Svou metodu jak proniknout do jádra problému, používám v 95% rozborů. Jen občas jsou souvislosti tak složité, že nechávám ruku kreslit cokoliv, abych vše pochopila. Můžu směle říct, že je to metoda geniální. Není totiž z mé hlavy. Moje hlava se jen ptala a já dostávala odpovědi a podněty. Naučte se ji také. Uvidíte, jak se váš život promění, když začnete aktivně a s láskou ovlivňovat procesy svého života. Třeba i pochopíte, proč jste přišli na svět.

Můj videokurz je rozdělen na 10 částí, dvě z nich jsou zdarma, moje systematická metoda je popsaná až v dalších 8 dílech placené části. Zde je odkaz na úvodní stránku 

Komentáře